Novinky

05.06.2018 Ztráta a nálezy

Po tanečním vystoupení v kině, nám tu zbylo dost oblečení, například i jedna osiřelá bota. Vše je k vyzvednutí v SVČ Tanvald

02.05.2018 Dokumenty

V dokumentech nově přibyly přihlášky na tábory a potvrzení o bezinfekčnosti. Můžete si vše stáhnout, prostudovat v klidu domova a donést nám je vyplněné a podepsané.

25.04.2018 TÁBORY

Tábory už se nám začínají plnit, tak myslete na letní prázdniny a přihlaste se včas. V nabídce máme tři pobytové a příměstský turistický a výtvarný tábor, stačí si vybrat.

10.04.2018 Divadelní kroužek

Ve fotogalerii je ochutnávka fotek z Desenského medvěda. Kdo by chtěl vidět všechny fotky tak jsou na adrese: https://www.zonerama.com/ATELIER-SMRZOVKA/Album/4204767 a video je na https://www.youtube.com/watch?v=YW8NyxtDCRo

06.02.2018 POBYTOVÉ A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pod odrážku TÁBORY, naleznete aktuální pořádané akce, na které již máme jasný termín i cenu. Neváhejte své děti přihlašovat co nejdříve, místa se rychle plní.

06.10.2017 ZTRÁTY A NÁLEZY

V záložce ztráty a nálezy jsou nové fotografie. Důležité je, tu první fotku rozkliknout, aby se Vám zobrazily všechny. Tak se můžete podívat, zda nepoznáváte nějakou věc, kterou jsme zde, nebo na našich akcích našli.

18.09.2017 Fotky z táborů

Pokud hledáte fotky z táborů, které proběhly o prázdninách, najdete je ve fotogalerii. Je rozdělena do čtyř sekcí - akce, kroužky, příměstské tábory a pobytové tábory.

Tanvaldský vyhlídkový okruh

Rok se s rokem sešel a v sobotu nás čeká další úklid na tanvaldském vyhlídkovém okruhu. 
Trasa je z Tanvaldu, přes Muchov na Černou Studnici.  

Sobotní úklid se moc povedl a ve 25 lidech jsme zdolali 240 kg odpadu.
Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se zase za rok!

Více fotek najdete ve fotogalerii, nebo na facebooku.
Tak jako v minulém roce se zapojujeme do celorepublikové úklidové akce. Každý kdo se chce podílet na čistším okolí našeho města, může přiložit ruku k dílu a bude vítán! Úklidové a ochranné pomůcky budou k dispozici!

 

Akce proběhne 8.4.2017 více info na FB
 

https://www.facebook.com/events/947189248745606/
 

Na facebooku si můžete přidat štítek přes svou profilovou fotku:


TIPY PRO UDÁLOSTIDalší tip
 
Vytvořit příspěvek
 
Zveřejňujte u své události fotky, videa a aktualizace a probuďte v lidech zvědavost.